Aksiyon ve İş Takip Programı Flowi

iş yönetim programı

En Kolay Aksiyon ve İş Takip Programı Flowi

Aksiyon Yönetimi, Görev Yönetimi ve İş Takip Programı Flowi ile işlerinizi ve görevlerinizi yönetebilir, kaynaklarınıza görev atamaları yapabilir ve görevlerin durumunu takip edebilirsiniz. SLA Yönetimi ve gecikme takibi ile işlerinizin zamanında tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Atadığınız görevin takibini istediğiniz yerden istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Kişilere atadığınız görevleri, görevdeki sorumluları görüntüleyebilirsiniz.

Görevlerin başlama ve bitiş tarihlerini, gecikme sürelerini takip edebilirsiniz.

Yetkili kullanıcılar görevlerin ilerleme durumlarını takip edebilirler.

Flowi İş Takip Programı Her Zaman Yanınızda

Çalışırken hepimizin işi başından aşkın oluyor ,molaya çıkmaya  bile zaman bulamıyoruz değil mi ? Eğer siz de çevrenizde  bu tarz sorunlar yaşıyorsanız, zamanınızı verimli kullanma konusunda bir takım eksiklikleriniz var demektir.  Harcanan vaktin ve zamanın kontrolünü elinize almak aslında oldukça basit yalnızca farkına varmanız  şeyler var . Bunlardan en önemlisi ; bir iş hakkında çalışırken harcadığımızı düşündüğümüz zaman ile normalde geçen zamanın aynı olmamam durumudur . Eğer planlı bir şekilde kullanacağımız vakti ayarlamakta sıkıntı çekiyorsak iş için ayırdığımız vakitten çok daha fazlasına ihtiyaç duyarız. 

Bir iş günü içerisinde zamanınızı en çok ne için harcadığınızı düşünün. İş takibinizi belirlerken en çok neye önem verdiğinizi ,yapmanız gereken işlere ve görevlere ne kadar vaktinizi ayırdığınızı , önceliklerinizi, normalde ne kadar sürenin sizin için yeterli olabileceğini hesaplayın. Boşa geçen zamanın farkına vardığınızda o zamanları nasıl faydalı hale getireceğinizi çok daha iyi anlayıp bunun aslında çok kolay olduğunu fark edeceksiniz.

Ve bizde işte tam bu konuda size yardımcı olmak için buradayız. Şirketinizdeki görevleri öncelik sıralarını tek tek belirler size hatırlatmalar yapar işlerinizi düzene sokmanız için  size yardımcı oluruz.

İşinizi Belirleyin

İşinizi Takibe Alın

Sorunları Hızlıca Giderin

Çevik Proje Yönetimi ile kaynaklarınızın zaman ve performans verimini artırın.

Aksiyon yönetimi ile görevleri planlayın ve zamanında tamamlanmasını sağlayın.

Form akış onay ve takip sistemi sayesinde doğru planlama ile işinizi kolaylaştırın.

Sistemlerinizle ilgili talep ve hataları toplayın, sorumlulara görev atayın.

SLA Yönetimi ve gecikme takibi ile bildirimleri tüm birimlerle uçtan uca çözün.

Müşterilerinizden destek talepleri toplayın ve sonuçları izlemelerini sağlayın.

İşinizi Yönetmek Artık Çok Kolay

Flowi iş takip süreçlerinizi analiz eder, modeller ve uygular. Flowi sayesinde ekibinizi daha kolay ve daha düzenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

İş takibinizi ve süreçlerinizi yönetmek için gereken yazılımları şirketinizin istek ve ihtiyaçlarına göre size özel olarak tasarlar. Üstelik bunu kod yazmadan yalnızca sürükle bırak özelliği ile yaparsınız.

Tüm işlerinizi kontrol altına alın kendi işinizin patronu olmanın keyfini sürün. Hangi çalışanınız vermiş olduğunuz görevleri tamamladı veya hangi görevleri yarım bıraktı tek tıkla kontrol etmek sizin elinizde.

İş takip sisteminizi tek bir platform üzerinden yapmanız ve iş akışlarına hakim olmanız, izleyeceğiniz yolları kolayca belirlemenize, gereksiz gördüğünüz veya önemsemediğiniz adımları zaman kaybetmeden hemencecik müdahale etmenize ve iş akışınızı bölmeden çalışmanıza imkan sağlar.

Şirketinizdeki yükselişi her dönem verilerle kendiniz görerek keşfedin. İşinde oldukça başarılı, deneyimli bir çalışma kadrosuyla siz müşterilerimiz / kullanıcılarımız için istediğiniz kolaylığı size sağlar aynı zamanda pratik bir çalışma ortamı sunarız.

Soru Çözüm Sistemi

is-takip-programi-flowi

Flowi iş süreçlerinin ve evrak akışının hızlı ve doğru şekilde yönetilmesi ile hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Teknolojiden sizler için en güncel haliyle yararlanmaktayız. Son teknoloji ekipmanlarla beraber harika işer başarmak için buradayız.

İş Takip sırasında hızlanma sağlamak için Sistem üzerinde İzin Talebi, Seyahat Onayı, Avans Talebi gibi birçok bilgi akışı gerektiren form tasarlanıp, kullanıma geçebilir.

Flowi sayesinde kağıt tüketiminiz azalır, maliyetiniz düşer, hizmet kaliteniz artar. İşleriniz daha da yolunda gitmeye başlar.

Anlık bildirimler ve e-posta bildirimleriyle tamamlanan işlerden haberdar olun ve gelişmeleri kaçırmayın.

Herhangi bir bilgiye ihtiyacınız olduğunda ajanda sayfalarında veri aramakla zaman harcamak yerine bir yıl öncesinin kayıtlarına bile sadece bir bakışta ulaşabilmek artık elinizde.

Flowi Alternatif Kullanım Alanları