Soru Çözüm Sistemi

Flowi Soru Çözüm Sistemi’nin amacı, öğrencilerinizin çözemedikleri soruları öğretmenlerine kolayca iletmesi ve iletilen soruların çözümlerine ulaşmalarının sağlanmasıdır. Sorular sisteme gönderildiğinde ilgili zümre öğretmenlerine anlık bildirim ve/veya E-Posta gelir. Belirtilen aciliyet durumuna göre sistemin otomatik süre ataması yapmasını sağlayabilirsiniz. Süresi geçen sorular için sistem bildirim ve/veya E-Posta göndererek ilgili öğretmenleri uyarabilir. Öğretmenleriniz üzerindeki tüm soruları statüleri ile takip edebilir, detay ekranında girilen notları, ekli dokümanları, resimleri, videoları ve tarihçeyi görebilirsiniz. Dashboard ve Rapor ekranlarında hem sorularla, hem de öğrenci ve öğretmenlerinizin performansıyla ilgili yönetimsel raporlara ulaşabilirsiniz.

Sistemin kullanımı pratik olup, parametre ekranlarında kurumunuza özel tanımlamalar yapabilirsiniz. Böylece süreçler size özel yönetilebilir. Sistem masaüstü bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda kullanılabilir. Play Store ve App Store’da mobil telefonlara indirilebilecek uygulamalar hazır durumdadır.

İş Takip Programı

Uzaktan Eğitim Sistemi

Pratik Kullanım

Sistemin kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. İstediğiniz gibi kurumunuza özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Anlık Bildirim

Sisteme soru girildiğinde ilgili öğretmenlere anlık bildirim ve/veya e-posta gelir.

Rapor Ekranı

Rapor ekranlarında hem sorularla hem de öğrenci ve öğretmenlerinizin performansıyla ilgili raporlara ulaşabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Sistem hem bilgisayarlarda hem de akıllı telefonlarda kullanılabilir. Mobil uygulama Play Store veya App Store’dan indirilebilir.

Nasıl Kullanılır?

 1. Öğrenci çözemediği sorunun fotoğrafını çekerek uygulamaya yükler.
 2. Soru ilgili branş öğretmenlerine düşer.
 3. Öğretmenler cevaplamak istedikleri soruları üzerlerine alırlar.
 4. Fotoğraf, metin veya ses formatında çözümü gönderirler.
 5. Öğretmen tarafından “Güzel Soru” olarak işaretlenen sorular ilgili sınıfın tüm öğrencileri tarafından görülebilir.

Neden Online Soru Çözüm?

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

Eğitim Kurumlarına Özel Soru Çözüm Uygulaması

Flowi kurumunuza özel YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda hızlı çözüm desteği sağlayan soru çözüm uygulamasıdır. Flowi, uzaktan online eğitim ve sınav hazırlık sürecinde kurumunuzun ve öğrencinizin yanında!

Öğrenciniz YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlıkta tüm derslerden, EBA, MEB, ÖSYM testlerinden soru sorabilir, anında soru çözümü alabilir!

Online Uzaktan Eğitim: Flowi ile öğrenciniz istediği her yerden sınıf ortamına erişebilir, kurum eğitmenlerinden ders alarak çalışmalarına devam edebilir.

Flowi Chat: Kurumunuza özel mesajlaşma ağı oluşturabilir, sınıf – öğrenci – öğretmen – ders gibi birçok kategoriye göre sınıflandırabilirsiniz. Mesajları takip edebilir, kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Hızlı Soru Çözüm: Öğretmen ve öğrencileriniz istedikleri yerde ve zamanda kurumunuzun belirlediği çeşitli kurallar doğrultusunda soru oluşturabilir. Soru çözümlerine tek tıkla ulaşır ve bu sayede kurum başarınız artar.

Flowi kurumlara özel farklı paketleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunar. Hemen iletişime geçin ve eğitim kurumunuza Flowi Soru Çözüm platformu edinin!

Üyelik hakkında bilgi ve satın almak için

Gizlilik politikamızı inceleyin

Teslimat ve İade şartlarına göz atın

#sorular #soru cevap #soru bankası #kpss soru çözüm #soru çöz #soru çözüm uygulamaları #soru çözümleri #online eğitim #online eğitimler #uzaktan eğitim #uzaktan eğitim uygulaması #uzaktan eğitim yazılımı #online eğitim uygulaması #online eğitim yazılımı #flowi #argelabs

Soru Çözüm Paketi

990₺

  Paket Satın Alma

  İşlemine Başlamak İçin Formu Doldurun  Flowi Mobil Uygulaması

  flowi-soru-cozum-sistemi-logo